Opcje przeglądania

Skorzystaj z poniższego menu, by sprecyzować swoje wyszukiwania.

Pokrywka do wiadra gastronomicznego jest bardzo ważnym elementem wyposażenia profesjonalnej kuchni. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pokrywki do wiader plastikowych, czy tych ze stali nierdzewnej. Każda z nich pełni ważną rolę. Jak dopasować pokrywkę do wiadra kuchennego?

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pokrywka do wiadra idealnie dopasowana

Wiadra kuchenne to obowiązkowy element wyposażenia profesjonalnych kuchni. Bez niego niemożliwe będzie przechowywanie, transportowanie i wygodne przelewanie produktów spożywczych w różnych stanach skupienia. Każdy model wiadra powinien być uzupełniony o dopasowaną pokrywkę. Taki zestaw znajdzie zastosowanie na zapleczu dużych kuchni. Dobrze dobrana pokrywa do wiadra gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania wszystkich produktów spożywczych, które znajdują się w kuchni lub spiżarni. Dzięki niej możemy być pewni, że składniki nie wyleją się ani nie zostaną wysypane. Wszystkie produkty dostępne są w bogatej ofercie firmy Gastro-Pol.

Pokrywki do wiader plastikowych – jak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie?

Właściwie dopasowane pokrywki to podstawa. Zwłaszcza w przypadku wiaderek plastikowych. Często przechowywane są w nich sosy lub inne półprodukty. Osoby zajmujące się zaopatrzeniem profesjonalnej kuchni mogą także nabyć wiaderka w komplecie wraz z jedzeniem, które znajduje się wewnątrz. Warto pamiętać, że nie wszystkie składniki mogą być przechowywane w pojemnikach wykonanych z plastiku. Wiadra kuchenne i pokrywki, które znajdą Państwo w sklepie internetowym Gastro-Pol, wykonane zostały z najlepszej jakości plastiku. Każdy produkt został przetestowany i świetnie nadaje się do przechowywania pokarmów.

Stal nierdzewna – pokrywka do wiadra

Naczynia wykonane ze stali nierdzewnej dobrej jakości to sztandarowe produkty, które znaleźć mogą Państwo w ofercie sklepu internetowego Gastro-Pol. Wśród nich znajdują się wiadra kuchenne z idealnie dopasowanymi pokrywkami. Taki duet doskonale odnajdzie się w stołówkach szkolnych, punktach gastronomicznych, a nawet w zakładach przetwórstwa żywnościowego. W prezentowanych naczyniach bez trudu przechować możemy nawet ciepłe potrawy, takie jak sosy. Stal nierdzewna dobrze trzyma ciepło. Przykrywka sprawi, że ciepło nie będzie uciekało, a potrawa pozostanie ciepła i pełnowartościowa. Jeśli chodzi o metal, warto zwrócić uwagę, czy produkty spożywcze nie wchodzą z nim w reakcję – wówczas mogą stracić smak.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl