Szatkownica do warzyw CL55 400 V z 2 podajnikami | Robot Coupe 713553
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 713553 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 865 mm |
| Głębokość | 396 mm |
| Wysokość | 1272 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1100 W |
| Wydajność na godzinę | 1200 kg/h |
| Ilość obrotów | 375 obr./min |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.