Szatkownica do warzyw CL52E | Robot Coupe 713520
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 713520 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Wysokość | 690 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Wydajność na godzinę | 750 kg/h |
| Ilość obrotów | 375 obr./min |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.