Szatkownica do warzyw CL50 | Robot Coupe 713500
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 713500 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 555 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 550 W |
| Wydajność na godzinę | 500 kg/h |
| Ilość obrotów | 375 obr./min |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.