Szatkownica do warzyw CL30 Bistro | Robot Coupe 713300
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 713300 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 320 mm |
| Głębokość | 304 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 500 W |
| Wydajność na godzinę | 200 kg/h |
| Ilość obrotów | 500 obr./min |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.