Szatkownica + Kuter-Wilk R502 400V | Robot Coupe 712502
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 712502 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 380 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 665 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Pojemność | 5.5 l |
| Zakres obrotów | 750/1500 obr/min |
| Waga | 30.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.