Szatkownica + Kuter-Wilk R301 Ultra | Robot Coupe 712301
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 712301 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 555 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 650 W |
| Wydajność na godzinę | 40 kg/h |
| Pojemność | 3.7 l |
| Ilość obrotów | 1500 obr./min |
| Waga | 17.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.