Szatkownica + Kuter-Wilk R211XL | Robot Coupe 712212
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 712212 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 220 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 550 W |
| Pojemność | 2.9 l |
| Ilość obrotów | 1500 obr./min |
| Waga | 12.60 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.