Szatkownica CL60 400 V z dwoma podajnikami tarcz | Robot Coupe 713600
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 713600 |
|---|---|
| Producent | Robot Coupe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 462 mm |
| Głębokość | 770 mm |
| Wysokość | 1356 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Wydajność na godzinę | 1800 kg/h |
| Zakres obrotów | 375/750 obr/min |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.