Miesiarka spiralna 22l ze stałą głowicą i dzieżą Wariant podstawowy | Hendi 1I053010
dodaj do przechowalni
1I053010
Opis
| Numer katalogowy | 1I053010 |
|---|---|
| Producent | Prismafood |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal lakierowana, stal nierdzewna |
| Szerokość | 385 mm |
| Głębokość | 670 mm |
| Wysokość | 725 mm |
| Średnica | 360 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Wydajność na godzinę | 56 kg/h |
| Pojemność | 22 l |
| Wsad | 17 kg |
| Waga | 59.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.