Kuchnia żeliwna gazowa - 4 palniki i płyta żeliwna - z piekarnikiem elektrycznym 230 V | TPF4 - 610 GEM | RM Gastro 00028261
dodaj do przechowalni
Opis
TPF4 - 610 GEM to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną oraz piekarnikiem elektrycznym GN 1/1.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 600. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidne żeliwne ruszty i nowoczesne dwukoronowe palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym statycznym z grillem o pojemności GN 1/1.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x5,5 kW, 2x3,5 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną na środku o mocy 5,6 kW. Moc piekarnika to 3,05 kW. Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
| Numer katalogowy | 00028261 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPF4 - 610 GEM |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc gazowa | 23.5 kW |
| Moc elektryczna | 2.62 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Wewnętrzna szerokość | 640 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 390 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 350 mm |
| Waga | 165.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.