Opcje przeglądania

Skorzystaj z poniższego menu, by sprecyzować swoje wyszukiwania.

W każdym lokalu gastronomicznym przyjmującym szereg zamówień o każdej godzinie wymagany jest porządek, ale nie tylko ten na stołach, blatach czy posadzce. Same zamówienia powinny być odpowiednio ułożone. Każda karteczka z zapisanymi daniami powinna obrazować to, w jakiej kolejności należy wydawać potrawy. Jest kilka sposobów, aby uzyskać nad tym pełną kontrolę, a jednym z nich jest listwa do bonowania. Bez dwóch zdań to najpopularniejsze rozwiązanie wśród właścicieli gastronomii. Pozwala ono skutecznie ustalać kolejność zamówień, a także samego przygotowywania potraw.

W ofercie naszego sklepu internetowego mogą Państwo znaleźć listwy do bonowania w formie ściennej. Zamontowane na ścianie przyjmą wiele karteczek z zamówieniami, oczywiście w zależności od ich długości. Zapewniamy jednak kilka ciekawych rozwiązań o różnych wymiarach, co z pewnością ułatwi wybór i dostosuje go do codziennej liczby gości w lokalu. Poszliśmy o krok dalej i zapewniliśmy także inne rozwiązania niezbędne w restauracjach czy barach, między innymi szpikulce do bonowania i dzwonki recepcyjne. Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szpikulce do bonowania ze stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znalazły się też szpikulce do bonowania, które działają na dokładnie takiej samej zasadzie co listwy do bonowania. Są wysokie na kilkanaście centymetrów i wyposażone w stabilną podstawę. W naszym sklepie Gastro-Pol znajdą Państwo produkty wykonane głównie ze stali nierdzewnej. Przykładem może być model stworzony przez polską firmę Stalgast.

Tacka na paragony i dzwonek recepcyjny

Listwy do bonowania oraz szpikulce to nie wszystko, co przygotowaliśmy w naszej ofercie. Zachęcamy również do zakupu tacek na paragony, które sprawdzają się świetnie w lokalach gastronomicznych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także dzwonki recepcyjne, często niezbędne w barach, bistrach i restauracjach. Zachęcamy do zakupu produktów z tej kategorii, które będą bardzo praktycznym elementem wyposażenia każdego punktu gastronomicznego. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl